Премија 6'x4' Голема Вежба Мат | Трајни, Не се Лизга Тренингот Душеци за Дома или Гаража Салата | Оставете ги Вашите Обувки и Донесе Вашиот најинтензивна Тренингот Home |
Свеж

Премија 6'x4' Голема Вежба Мат | Трајни, Не се Лизга Тренингот Душеци за Дома или Гаража Салата | Оставете ги

DEN 1562.40

Достапно е за нарачката

НЕ САЛАТА, НЕМА ПРОБЛЕМ – Нема повеќе стресни салата посети и скапи членство.Доаѓа со два ремени и торбичката, што го прави ултра-преносни и лесен за чување.Доволно голем за да ги собере најмногу вежба се додека се минимално нападни на вашиот простор.НЕЗАМЕНЛИВА ПОДДРШКА – се Фокусира на вашите добивки без да се грижиш за вашите зглобови.Висока густина изградба перници вашето влијание и омекнува секој удар.Идеален за Кардио, Јога, HIIT, TRX, kettlebell, скокање јаже, спин или танц вежбање, и повеќе.ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН – Погоден баласт за тешки-должност тренингот опрема.Не се лизга, високо влијание, и абразија-отпорна површина овозможува најдобра заштита за вашиот дом за внатрешни работи.Хибрид дизајн е совршен за тешки вежби или јога.ФОРМА И ФУНКЦИЈА – Тешко-носење на површината во комбинација со супериорен зафат го прави за уникатно дизајнирани, хибридни структура може да се потпре на.Целосно чевли-безбедно и работи на било која површина.Тоа е совршен подарок за другите спортисти и фитнес ентузијасти.ПРЕМИУМ ИЗДРЖЛИВОСТ – Направени со висока густина ПРО еко-ПВЦ, кој е изграден да трае со години.Не-токсични и 16 P-бесплатно, произведени за да се намали влијанието врз животната средина.Уживате во животот вреди да се на служба, способна да издржи секојдневно носат и солза.ОПШТЕСТВЕНО ОДГОВОРЕН – на Клиентите и Заедницата фокусирани.Приклучи се со локален бренд кој дава назад.Се чувствуваат сигурни со нашите 100% Гаранција за квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.