Видео Помогне 7 12G HDR
Свеж

Видео Помогне 7 12G HDR

DEN 23880.00

Достапно е за нарачката

9338716006438. На Blackmagic Видео Помогне е подвижен монитор, професионална рекордер, преносни обемот на екранот и фантастичен поглед во него во еден!Покрај тоа, таа има повисок квалитет на снимањето кодеци на одборот и се проширува било SDI и HDMI камерата со поголем екран.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.