Учење Adobe Premiere Pro CC 2014 - Обука DVD
Свеж

Учење Adobe Premiere Pro CC 2014 - Обука DVD

DEN 551.76

Достапно е за нарачката

Научете Adobe Premiere Pro CC 2014 од професионален тренер од својата маса.Визуелна обука метод, нудејќи им на корисниците да се зголеми за задржување и забрзување на учење.Крши дури и на најсложените апликации надолу во симплистички чекори.Доаѓа со Обемни Работни Датотеки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.