Брзо Ослободување на Силиконски Види Бендови за Мажи Жени 20mm 22mm - Мека Гума Замена Види Ремени - 316L не ' Рѓосувачки Челик Тока - Повеќе Бои Smart Watch Бендови
Свеж

Брзо Ослободување на Силиконски Види Бендови за Мажи Жени 20mm 22mm - Мека Гума Замена Види Ремени - 316L не

DEN 1125.60

Достапно е за нарачката

Овие бендови, исто така, се вклопуваат стотици други традиционални часовници со стандардни 20mm,22mm повлечи ширини. 3 : СОВРШЕН ДИЗАЈН : Уникатен воздух-порозни дупка дизајн, комплетно да се подобри со силиконска лента е да не дише, влага не е по мерка на кожата проблем.На пример : 22mm Компатибилен со : за Samsung Галакси Watch 3 45mmfor Garmin Vivoactive 4for Huami Amazfit GTR 47mmfor huawei види gt 2efor Huawei Види GT 46mm /42mmfor Huawei Види GT 2 46mmfor Huawei Види GT Activefor Huawei Види 2 profor Huawei Чест Магија Види 2 46mmfor Huawei чест magicfor Samsung Опрема S3 Класичен / Граница / Опрема 2 R380 / Нео R381 / Live R382for Samsung Галакси Види 46mmfor huami Amazfit Stratos 3for huami Amazfit Stratos 2 2 Sfor Huawei Види 2 Classic For пример : 20mm Компатибилен со : за Huawei Чест Види Есфор Samsung Галакси Watch 3 41mmfor Garmin се Движат 3for Garmin се Движат Luxefor Garmin се Движат Stylefor Huawei види GT 2 42mmfor Huawei Чест Магија Види 2 42mmfor Huami Amazfit GTR 42mmfor Samsung Опрема S2 Класичен 732for Samsung Опрема Sportfor Samsung Галакси Види Activefor Samsung Галакси Види Пакетот Вклучува:1x Замена Силикони Зглоб Бенд.Едноставно слајд брзо ослободување knob со прст, како што е прикажано во графиконот. 2 : ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Одлично слој и единствен човечки естетски допир, и може да се рециклира, зелена и еколошки. 4 : ИЗБЕРЕТЕ СООДВЕТНА ШИРИНА : Компатибилен со било која традиционално или smart види дека се користи 20mm, 22mm, 24mm пролет барови.Единствени воздухот-порозни дупка дизајн, комплетно да се подобри со силиконска лента е да не дише, влага не е по мерка на кожата проблем.Важно е дека вашата види е повлечи ширина е точната ширина на бендот можете да одберете или пролет барови ќе не одговара правилно.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални wrist Size : долго стапица : 4.1 : SWAP ВО СЕКУНДИ : Брзо ослободување пролет барови ви овозможи да се разменуваат бендови во секунди за да комплимент вашиот гардероба или да се меша и натпревар со другите Кожа, Платно и Силиконски брзо ослободување види бендови да се земе вашите часовници од салата на работното место.Мерење види повлечи каде бенд и пролет бар ги исполнуваат види обвивка.7 инчен/ 96mm Compression калапи, здрав и durable Material : Silicone Softness е умерен, носат многу comfortable Easy да се прилагоди на должината за да одговара на вашите wrist Models за избор : За Samsung Галакси Види active Contracted дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.