Sandicast Божиќ Украс, Удар
Свеж

Sandicast Божиќ Украс, Удар

DEN 395.52

Достапно е за нарачката

Секое парче е рачно екипа рака-насликани и практично доаѓа на живот кога пенливи стаклени очи се вметнат.Sandicast ве поканува да се откријат нивните богата збирка на рака извајани животни достапни на.Убаво осмислен и прецизно направена; секој Sandicast смола украс е страна екипа и внимателно страна се насликани.Бидејќи на врвен квалитет на нејзината работа, собирачи целиот свет сега ги извршуваат побарувачката за Sandicast животинско скулптури.Украс мерки околу 3,5 x x 2.Кралицата Елизабета и Претседателот Клинтон, се само неколку од многуте познати личности кои имаат Sandicast животни.Неколку раси се исто така достапни во повеќе аспекти и се претставува (седење, стоење, лажење, седи прилично или свит), секој еден "украсени" за празници во еден поинаков начин.Sandicast Божиќ украси имаат безбедно прилог метален кабелот јамка за бесење и се спакувани во заштитна обновливи кутија која е совршен за сестрана складирање.Но, не се чувствуваат обврзани да го стави посебен украс далеку само затоа што празници се завршени .Сандра има обликувана на повеќе од 400 животни; на Sandicast Колекција вклучува сè од кучињата и мачките на егзотични животинскиот свет.ние нема да ги кажам!Sandicast беше формиран во 1981 година, кога уметникот Сандра Brue реализира својот сон за комбинирање на нејзините уметнички талент и нејзината доживотно љубов на животните.5 Инчен, има метален кабелот јамка и се спакувани во заштитна, обновливи кутија за корисна за складирање.Кога сезона ќе пристигне, не заборавајте дека домашните миленици љубов свечености само онолку колку што тоа го правиме!Sandicast е поставен за собирање на Божиќ украси има над 40 различни раси на човекот е најдобар пријател ужива во празник дух во на различни начини : некои спорт светла црвена Дедо мраз капи или се cozily завиткани во зима марами, други украси да се спроведе во услови на светлина или сметководствена Божиќ чорапи.Sandicast скулптури се рака-наѓ и внимателно насликани со рака бескомпромисен внимание на детали.Секој Sandicast скулптурата е дизајниран од страна на светски познатиот животинско скулптурата на уметникот Сандра Brue и е убаво осмислен и прецизно направена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.