Queekay Игра Кутија за карти Трговски Картичка Случај Картичка Складирање Организатор 3.8 x 2.7 x 0,8 Инчи Јасно Картичка Случај Празните Пластични Складирање Полето за Иг?
Свеж

Queekay Игра Кутија за карти Трговски Картичка Случај Картичка Складирање Организатор 3.8 x 2.7 x 0,8 Инчи Јасно

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

Повеќекратна употреба : празните пластични складирање кутија не е само погодна за задржување на повеќето картички, како што се игра картички, автобус картички, телефонски картички, Cd-а, но, исто така, може да се примени за да се одржи некои делови, вклучувајќи гитара јажиња, навртки, тоа носи многу погодности на вашиот живот.Пакет содржина : количеството на играње картичка кутии е за вас да се избере, на голема количина на квантитетот е доволно за да можете да ја користите и да го замени во секојдневниот живот, да се одржи вашата игра картички, можете исто така да ги споделите со вашите членови на семејството.Случај димензии : димензии на картичка за складирање организатор е прибл.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.7 x 0,8 инчи Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Уживајте во семејството time : Во вашето слободно време, можете да извади игра картичката за да го постави и се игра игри со карти со вашето семејство за одмор забава, уживајте во добро семејство пат и остави длабока меморија со нив.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.