Mishansha Mens Женска Вода Чевли Брз Сува Бос за Пливаат Нуркање Surf Аква Спортски Базен Плажа Одење Јога
Свеж

Mishansha Mens Женска Вода Чевли Брз Сува Бос за Пливаат Нуркање Surf Аква Спортски Базен Плажа Одење Јога

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

Spandex ткаенина.Увезени.Гумен ѓон.СОВРШЕН МАТЕРИЈАЛ : Горна со сол отпорност на абење отпор водат дише ултра мала тежина Lycra материјал за брзо одвод и крстот вентилација, даваат одлични флексибилни и удобно.БРЗ СУВА СО ДРЕНАЖА ДУПКИ : Единствена и врвен квалитет анти лизга кавер-гумен ѓон, со неколку дупки на секој дното за да се обезбеди соодветен проток на вода надвор од нив, која создава ладилник и поздрав чевли средина.Лесно и Исклучува : повлече допрете го на пета овозможува брз и лесен влез, заштита на твоите нозе од капе off.ЕЛАСТИЧНА РЕМЕНИ : Според ширината на нога брзо да се прилагоди на чевли еластична и да се избегне навреденост на врзување на вашите чевли.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА АКТИВНОСТ : Жените и мажите совршен за на плажа, базен, сурфање, билијард, едрење, пловењето, kayaking, сурфање на ветер, одбојка на плажа, долги летови лет, јога, вршење на пилатес вежби, аеробик и сл.На чевли е неопходна опрема за одмор.За Mishansha : .Mishansha е должна да донесе добар квалитет, модерен и практичен чевли за секој клиент.Со цел да се даде секој клиент поинакво искуство кога лето доаѓа, Mishansha професионален дизајн и производство тим започна нов мулти-функционални вода чевли оваа година.Главни функции на вода чевли : .Совети : . 1.Повлечете го заклучување механизми и laces да се прилагоди на стегање, не чипка шкафче. 2.Не грижете се ако чипка шкафче фрли, можете да relock тоа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.