Andongnywell Жените Зимски Дебели Sweatpants Sherpa Наредени Joggers Пот Панталони Песна Панталони
Свеж

Andongnywell Жените Зимски Дебели Sweatpants Sherpa Наредени Joggers Пот Панталони Песна Панталони

DEN 146.16

Достапно е за нарачката

Drawstring затворање.Ткаенини 70% Памук + 23% Полиестер + 7% Spandex.ПоводПогоден За Дома, На Училиште, Работа, Професија, Патување,Вечера, Датира,Shoppingetc.Подароксовршен подарок За Пријатели, Сопруга, Мајка, Тетка, Баба, Девојка Или Семејството.ГолеминаПред да нарачате,ве молиме внимателно да се провери Големината на Табелата што се предвидени во слики,ви благодариме.КарактеристикиЕластична затворање,Два странични џебови,прилагодлив drawstring половината за удобност одговара.мулти бои за да изберете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.