CYBMBO Покачена Куче Чаши за Мали Кучиња и Мачки, Прилагодлив Покрена Куче Чаши Држачот за Средни Куче, Храна, Вода Бамбус Фидер со Штанд, 2 Чаши, Не се Лизга, Нема Потреб
Свеж

CYBMBO Покачена Куче Чаши за Мали Кучиња и Мачки, Прилагодлив Покрена Куче Чаши Држачот за Средни Куче, Храна,

DEN 503.76

Достапно е за нарачката

????Прилагодлива висина : Пренослив и Прилагодливи Дизајн - Висина на ова домашно милениче фидер се прилагоди од 5.12" до 6.69".Тоа може да се користи од страна на вашето домашно милениче од детството до зрелата возраст.погоден за мали и средни мачки кучиња.Големи домашни миленици, исто така може да се обиде. ????Против пролизгување, Отпорен на вода : Ова куче храна застане е направен од бамбус кои имаат висока отпорност на вода својства.На површината се покриени со слој од ПВЦ, водоотпорен и отпорно на гребење.Секој покрена куче, мачка храната сад е опремен со не се лизга душеци, да го залепите на нозе за да се спречи полица од лизгање.Мек материјал не ќе се тријат од подот и направи бучава и заштита на сопственикот уши. ????Нема собрание потребни:Ова го покрена пет чаши не бара собранието, само ја отвори и можете да ја користите.куче, мачка хранење standers се лесни за чистење, само едноставно да го избрише површината на фидер табела чисти или исплакнете со вода и сува крпа. ????Вратот и заеднички заштита : дизајниран за пет различни висини, што може да се промовира ефективно варењето на храната, намалување повеќе вратот и заеднички притисок за заштита на вашите миленици. ????Lworry-бесплатно купување : немојте да се двоумите да контактирате ако имате било какви прашања.Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање или да преземе слободна замена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.