Pawfect Миленици Прилагодлива Висина Покачена Куче Чаши за Големи Кучиња - 12, 14, или 16 Високо Подигната Куче Сад Стојат со Четири Нерѓосувачки Челик Чинии
Свеж

Pawfect Миленици Прилагодлива Висина Покачена Куче Чаши за Големи Кучиња - 12, 14, или 16 Високо Подигната Куче

DEN 1438.80

Достапно е за нарачката

Со овие чинии, ќе се обезбеди вашето домашно милениче е храна и вода останува среќно во садот каде што тие припаѓаат.Стареењето домашни миленици.Pawfect Миленици ветување, знаеме вашите високи или големи куче ќе љубов јадење од нашите воскреснати милениче сад стојат, но ако сте незадоволни со твоите големи прилагодливи покачена куче фидер за било која причина едноставно да го вратите без мака.Силиконски влошки се задржи на садови безбедно место и да се спречи чаши од clanging или протекување низ и puddling на подот подолу.Тоа е толку многу подобро отколку принудувајќи ги да јадат од садот caked со старите храна и нечистотија.Воскресна Чаши Еднакви Подобрување На Варењето На Храната.Ги Зачувува Вашите Прекрасни Подови.Секогаш Има Свеж, Чист Сад се Подготвени.Повтори spills може да дамка, и да искриват вашите скапи дрво подови и може да предизвика лизгање опасности за остатокот на семејството.Нерѓосувачки челик чинии се лесно да се задржи чиста и хигиенски исправна.Три 48oz и еден 32oz нерѓосувачки челик чаши за чисти за јадење.Тежи 7 кг за да се спречи силна кучиња од го удира со лакто чаши околу подот и ѓубрето содржината надвор.Течење доказ, атрактивен дизајн изгледа одлично во секој дом.Стареењето и повредени или повисоки кучињата може да се јаде без болка.Домашни миленици подложни на нередот или megaesophagus.Домашни миленици со артритис, вратот или грбот проблеми најдете олеснување е да се јаде од покрена фидер.Домашни миленици со артритис.Единственото нешто подобро отколку две силни нерѓосувачки челик чинии е четири нерѓосувачки челик чаши.Здрав стојат го задржува вашето куче е на храна и вода од завршуваа на подот во една голема збрка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.