Супер Дизајн Покачена Куче Сад Покрена Куче Фидер за Храна и за Вода, Не Истури Рабовите & Не Пропадна Здрав Меламнин Застане, да се Намали Вратот Стрес, Помалку Regurgit
Свеж

Супер Дизајн Покачена Куче Сад Покрена Куче Фидер за Храна и за Вода, Не Истури Рабовите & Не Пропадна Здрав

DEN 1078.56

Достапно е за нарачката

Не Истури Куче Сад - Високо работ на дел од рамката за да се спречи храна одлевање.Нашата единствена покрена куче сад е уникатно дизајниран за долги нозе куче, како и за постарите кучиња или кучиња со мускулите или заеднички проблеми.Навистина, нејзината веројатно дека има било живо суштество на оваа Земја посреќен отколку куче chowing надолу нејзиното kibble, по долго ден.Медиум Куче Чинии - За кучиња помеѓу 13.Не се лизга Меламнин Сад - Гума ремени под меламнин застане за да се обезбеди сад престој во местото за време на оброк како и заштита на подот.Тие се одлични за вашиот кучиња во однос на висината, служи храна подобро за вашето куче и да се направи нивниот оброк поудобно и посреќни!.Отстранлив нерѓосувачки челик чинии се лесно да се отстрани и да се исчисти.Тие се одлични за вашиот кучиња во однос на висината, служи храна подобро за вашето куче и да се направи нивниот оброк поудобно и посреќни!Функција : 1, Гума ремени под меламнин застане за да се спречи лизгање, како и заштита на кат 2, Повисоки работ на дел од рамката за да се спречи храна одлевање 3, Двојно криви се справи со направете го тоа лесно да се избере до 4, И нерѓосувачки челик сад и меламнин застане се машина за миење садови безбедно Одржување : 1, Ако сад е мрсна, користете dishcloth или сунѓер со пример, перење на садови за течни, исплакнете го со чиста вода и нека се исуши.Нашата единствена покрена куче сад е уникатно дизајниран за долги нозе куче, како и за постарите кучиња или кучиња со мускулите или заеднички проблеми.Лесно да се Чисти И СВ Сад и меламнин основа се машина за миење садови безбедно, ако садот не е мрсна, само користење dishcloth или сунѓер да се исчисти, исплакнете го со чиста вода и нека се исуши е во ред.Јадење правилно со вратот и телото во совршена поза им овозможува на вашето куче да растат, старите во најдобар можен начин.2, Ако садот не е мрсна, само користење dishcloth или сунѓер да се исчисти, исплакнете го со чиста вода и нека се исуши е во ред.Го намалува Стресот врз Зглобовите и Коските.75 Инч(должина*ширина*висина),од Нерѓосувачки челик Сад големина - 6.Јадење правилно со вратот и телото во совршена поза им овозможува на вашето куче да растат, старите во најдобар можен начин.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.