COVTOY Авион Играчки за 2 3 4 годишни Момчиња, Деца Момче Играчки Авион со Светла и Звуци, Превоз Карго Авион со 4 Изградба Автомобили, Деца Играчки Возраст 2-4 Подароци
Свеж

COVTOY Авион Играчки за 2 3 4 годишни Момчиња, Деца Момче Играчки Авион со Светла и Звуци, Превоз Карго Авион

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Авион на играчки за 2 3 4 годишни момчиња►1 авион, 1 игра мат, 4 алуминиумски изградба камиони, и разни патни знаци.Со игра мат, вашите деца и нивните пријатели ќе имаат многу време.Учење сообраќај сцена познавања►Ставање на различни блокади на playmat на активната сцена, и мат е доволно голема за да ги учат вашите мали момчиња и девојки во врска со патните знаци и безбедноста на сообраќајот.Богати деца момче играчки► Постојат 4 копчиња на главата на авионот играчка, која може да емитираат различни хорда музика и молњи.Овој авион играчка е опремена со лизгачки тркала, обоени светлини, звук контролните копчиња функции.Треба 3 АА батерии.(не се вклучени).Висок квалитет на авион играчки►изградба на возила и авиони се направени од високо квалитетни материјали со карактеристики на отпор да падне и сила.Многу цврсти и издржливи избор за вашите деца.Идеален подароци за деца играчки возраст 2-4►На delicately спакувани играчка обезбедува идеални роденден подароци.Децата ќе уживаат во оваа играчка поставена да ги трошат своите досадно време, исто така родителите можат да уживаат во забавна родител-дете време со своите деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.