Морски Одделение Полиестер Jetski Покрие - Големина Поддржува 102 и Под Тешки Универзална Приколка Складирање Покритие за Лични Watercraft - Водоотпорен Времето Отпорни со ?
Свеж

Морски Одделение Полиестер Jetski Покрие - Големина Поддржува 102 и Под Тешки Универзална Приколка Складирање

DEN 1874.40

Достапно е за нарачката

Можете да бидете сигурни дека вашиот jetski ќе биде безбедно и целосно покриени, како што е еластична покрие обезбедување на тесна, совршено се вклопуваат.НАМАЛУВАЊЕ на ВЛАГА start-UP : приколката покрие доаѓа со задните отворите за вентилација кои помагаат да се спречи правец на lofting.Таа, исто така обезбедува морски одделение за заштита, па можете да бидете сигурни дека вашиот jetski е безбедно од груби услови на животната средина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.