uxcell Врата Гледачот, Цврсти Месинг 220-степен Врата Гледачот Peephole со Капак за 35mm-55мм Врати, Антички Бронза Заврши
Свеж

uxcell Врата Гледачот, Цврсти Месинг 220-степен Врата Гледачот Peephole со Капак за 35mm-55мм Врати, Антички

DEN 290.16

Достапно е за нарачката

ЕДНОСТАВЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Погоден за 1-3/8" до 2-3/16" (35mm-55мм) дебела врати, вежба 5/8"(16mm) дијаметар дупка во соодветна позиција, вметнување на слики во дупка потоа завртка две страни заедно.ШИРОК АГОЛ : 220 Степени, широк агол на гледање.Тоа нуди еден кристално јасен приказ со извонредна широк агол покриеност.КОРИЦА : Со капак во место, Луѓето од надвор не може да се види преку гледачот во вашиот дом, нуди високо ниво на заштита.СОВРЕМЕНИТЕ : Современи безбедносни врата гледачот или peephole гледачот.Издржливи Солидна Месинг метал со едноставна инсталација.Ве молиме да обрнете внимание за да се избегне стружење на стакло на вратата гледачот кога инсталирање!.ПРИМЕНА : Совршен за дом, канцеларија, хотел и на влезната врата каде што треба да видите, се следи кој е надвор од вашата врата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.