uxcell Месинг Врата Прегледувач Peephole 220-степен со Ротирачки Покритие за 35-60mm Врати, Црвена Бакар Заврши
Свеж

uxcell Месинг Врата Прегледувач Peephole 220-степен со Ротирачки Покритие за 35-60mm Врати, Црвена Бакар Заврши

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

Лесен за Инсталација : Погоден за 1-3/8 да 2-23/64inch (35mm-60mm) дебела врати, вежба 0.87-1.1 инчен(22-28mm) дијаметар дупка во соодветна позиција, вметнување на слики во дупка потоа завртка две страни заедно.Широк Агол : 220 Степени, широк агол на гледање.Тоа дава јасен преглед со извонредна широк агол покриеност.Ротирање на Корица : Со капак во место, луѓето од надвор не може да се види внатрешноста на куќата, кој е побезбедно.Модерен Изглед : Современи безбедносни врата гледачот, направени од издржлив и цврсти месинг материјал.Забелешка : ве Молиме да обрнете внимание за да се избегне стружење на стакло на вратата гледачот кога инсталирање.Примена : Совршен за дом, канцеларија, хотел, и пред вратата, каде што треба да видите, се следи кој е надвор, кога на вратата прстени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.