Chemglass CG-1880-Р-04 Стакло Заврши Тешки Ѕид Круг Дното Колба Притисок Брод, 420mL Капацитет, #25 Нишка
Свеж

Chemglass CG-1880-Р-04 Стакло Заврши Тешки Ѕид Круг Дното Колба Притисок Брод, 420mL Капацитет, 25 Нишка

DEN 2930.16

Достапно е за нарачката

Заврши тешки ѕид притисок брод. #25 Нишка.Безбедност на пластичната фолија. 420m L капацитет.Круг дното колба.Тешки ѕид притисок брод, круг дното колба со #25 внатрешната нишка за употреба со черупка како притисок печат.Комплетен апарат е обезбеден со брод, назад печат солидна черупка и viton о-прстен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.