SHENYI Лабораторија Снабдувањето на Азот Колба,Капацитет 250ml,Kelvin Колба,Фиксна Азот Колба,Долг Врат Колба со Обичните Устата (Капацитет : 250ml)
Свеж

SHENYI Лабораторија Снабдувањето на Азот Колба,Капацитет 250ml,Kelvin Колба,Фиксна Азот Колба,Долг Врат Колба

DEN 1486.56

Достапно е за нарачката

Сигурен Квалитет, Силни и Издржливи Лабораториска Опрема што се Користи во Училиштата, Професионални Структури, и во Лаборатории.Класификација : Колба.Број на модел : Азот колба 250ml.Напомена : ве Молиме да Обрнете Внимание на Безбедноста при Користење на Лабораториска Опрема за Научни Експерименти.Ние, Исто Така, Имаат И Други Стручни, Научни Лабораториски Производи.ако е Потребно, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас!Азот колба,Капацитет 250ml,Фиксна азот колба,Kelvin колба,Долг врат колба со обичните mouth Material :Borosilicate Glass Regular ѕид thickness Color : Clear[Гаранција] Ако Примите Штета, ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш.Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни.Ние ги доставуваме сите видови лабораториски стакло и лабораториска опрема.Добредојдовте на нашата продавница!Ние сме чесни и точни продавачот.Сите слики се на вистински производи.Ве молам само обид со доверба!Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Ви благодариме!!Контакт со нас : ве Молам, само нас контакт без двоумење преку е-маил порака систем ако имате било какви прашања во врска со предмети што ги интересира.Ние ќе биде многу мило да ви помогне.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки ПОБРЗО.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.