1000ml Врела Колба, 3.3 Боро. Стакло, Круг Дното, Karter Научни 213L15 (Еден)
Свеж

1000ml Врела Колба, 3.3 Боро. Стакло, Круг Дното, Karter Научни 213L15 (Еден)

DEN 1029.60

Достапно е за нарачката

Капацитет : 1000ml.Висина : 197mm.Надворешен Дијаметар : 127mm. 3.3 Borosilicate Стакло.Долг Врат.Круг Дното Фиренца Врела Колби.Дизајниран да ASTM E-1403. Висок квалитет на инертен 3.3 borosilicate стакло.Одлична хемиски издржливост за контаминација-слободен резултати.Тешки и еднократно.Дизајниран за голем шок отпор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.