B86 MXL Гума Времето Појас Затвори Циклусот Синхрони Појас 6mm Ширина (6mm ширина, 69MXL(B86))
Свеж

B86 MXL Гума Времето Појас Затвори Циклусот Синхрони Појас 6mm Ширина (6mm ширина, 69MXL(B86))

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

MXL Гума Времето Појас Затвори Циклусот Синхрони Појас.Појас Ширина : 6mm/10мм.Забот Висина : 0.51 mm.Појас Дебелина : 1.14 mm.Брза Испорака Гаранција : Сите парцели ќе бидат дадени од страна на Кина Пост во 7-15 дена.Производ Големина : Тип : MXLBelt Ширина : 6mm/10mm Tooth Висина : 0.51 mm Belt Дебелина : 1.14 mm Pitch : 2.032 mm Material : Rubber Color : Black69 MXL(B86 MXL); Забите Број : 86 T; Појас Периметар : 174.752mm70 MXL(B88 MXL); Забите Број : 88 T; Појас Периметар : 178.816mm72 MXL(B90 MXL); Забите Број : 90 T; Појас Периметар : 182.8mm75 MXL(B94 MXL); Забите Број : 94 T; Појас Периметар : 191.008 mm Package Вклучувајќи : 1 Pcs.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.