JJRC РК Чамци за Базени, Езера Далечински Управувач Чамци за Деца Возрасни 2.4 Ghz Радио Контролирани Брод Само Righting Батерија сса 10 километри/h Голема Брзина Тркачки Бро?
Свеж

JJRC РК Чамци за Базени, Езера Далечински Управувач Чамци за Деца Возрасни 2.4 Ghz Радио Контролирани Брод Само

DEN 671.76

Достапно е за нарачката

4 Ghz за Трки】2.Полнење Време : 90 минути.Совршена големина за базени, мали езера, реки ,езера и кади.Контролорот може да ја промените унапредување на ветер : свртете лево,десно и да си одат напред.Нека брод плови слободно под контрола на вашите деца. 【Дизајн за Пловидба】Изградена-во двоен моќни мотори, рационализација форма за побрзо перформанси, брзина и до 5-сса 10 километри/h.Брзина : До сса 10 километри/H.Се стави на бродот на екранот rack (вклучен) и сува брод брзо по завршувањето на трката.Подобро да ја полните СО КОМПЈУТЕР со доплата кабелот вклучен за заштита на батерии.Usb полнач е индикатор светлината се врти црвено кога го заврши полнењето.4 GHz фреквенција контролер карактеристики висок капацитет на отпор нарушување, им овозможува на дербито повеќе од 20 чамци едни против други во исто време - само бидете сигурни дека за да се СПАРИТЕ СЕКОЈ од нив поединечно.Зелено светло на контролорот ќе биде цврста, ако контролорот успешно пар со брод.батеријата мора да бидат отстранети за да се спречи истекување по едрење.Се стави на бродот на екранот rack (вклучен) и сува брод брзо по завршувањето на трката.【Индукција Систем】На брод РАБОТИ САМО ВО ВОДА, бидејќи на Индукција Систем за вода-сензори.Thebattery мора да бидат отстранети за да се спречи истекување по едрење.Прво стави во чамецот во водата ,а потоа се сврти на контролер. 【2 Батерии за Подолго Играње】2 полнење батерии вклучени ќе трае до 40 минути на целосна полнење (90-мин Полнење за батеријата 1).По добивањето на рк брод, ве Молиме полнење тоа прво.Далечинска контрола на растојание до 50 M, да ви помогне да се земе залак од натпреварот!.Постигнат оди напред, се сврти лево или десно со авто-righting лесно со далечински управувач.Фреквенцијата на АБ : 2.Контрола на Далечина : 50 M.Земете автентични брод објект како прототип,V облик рационализација на телото може да го намали протокот на отпор, така што бродот можел да плови повеќе слободно.На nagivation кормило за да може да биде прирачник фино подесени доколку пловилото е off-се разбира.Вашиот малку ќе се занесе во играње со оваа фантастична брод за 40 минути со 2 полнење батерии вклучени,имајќи ги подалеку од електронски игри и да одат на отворено за да стане енергични.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.