6 Компјутери Флеш Внатре 45 степени Плоча Приклучок, 3½×5 инчи Челик Вратоврска Плоча Заграда, Mending Поправка Плоча Агол голема Заграда,Дебелина од 1,5 mm Тешки за Кров на
Свеж

6 Компјутери Флеш Внатре 45 степени Плоча Приклучок, 3½×5 инчи Челик Вратоврска Плоча Заграда, Mending Поправка

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

Конектор плоча за 45 степени во внатрешноста заеднички.Јаглероден челик + Површината hot dip Ал-Zn.Должина : 3½ (90 mm), Ширина : 5"(125 mm), Дебелина : 1.5 мм, 28 Помине Дупки Дијаметар : φ13/64"(5 милиметри).Редови помине шема за безбедна конекција што е отпорен на разделување.Анти-корозија, отпорност на абење, анти- ' рѓа.Мазна површина и без рабови burrs.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.