QCQIANG 75 ПАРЧИЊА Алуминиумска L Заграда, 2020 3030 4040 Внатре Агол Протезата со т Завртки Орев и Клуч за Врската Помеѓу Алуминиумски Материјали
Свеж

QCQIANG 75 ПАРЧИЊА Алуминиумска L Заграда, 2020 3030 4040 Внатре Агол Протезата со т Завртки Орев и Клуч за

DEN 486.96

Достапно е за нарачката

????Материјал : Направен од алуминиум, добри рѓа отпорност и долг животен век. ????Големина : Алуминиум Заградата : 2020 година (5 PCS), 3030(5 PCS), 4040(5 PCS), Т Орев : m5(10pcs), m6(10pcs), м8(10pcs), Завртки : M5*12(10pcs), M6*12(10pcs), М8*12(10pcs). ????Спецификација на производот : Комплетна спецификација за да ги задоволат вашите различни потреби. ????Карактеристики : Мазна површина, без burrs, висока јачина. ????Употреба : За десен агол и крстот врски помеѓу алуминиумски материјали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.