Заостануваат Шут Оптоварување на трудот - Strike Вашиот Теренот Снимки Цврст со Совршен Ритам. Помага да се Развие чувство и Допир Околу Зелена. Да Ги Елиминира Маснит?
Свеж

Заостануваат Шут Оптоварување на трудот - Strike Вашиот Теренот Снимки Цврст со Совршен Ритам. Помага да се

DEN 2616.00

Достапно е за нарачката

✔️Супер флексибилни вратило ingrains на "свилен мазна" pitching движење со совршен тајминг. ✔️Малку потешки глава промовира пасивни рацете и зглобовите, што доведува до повеќе цврст, постојан контакт. ✔️Одлична за пракса во дворот, краток игра област, или дури и надвор од теренот за голф. ✔️Што може да се погоди вистинскиот голф топчиња со Задоцнување Шут обука оптоварување!. ✔️Висок квалитет на контрола и носат-отпорни, clubhead дизајн кој е изграден на последните неколку сезони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.