20-Pack Автомобил Diffuser Сунѓери Рефил Стапови Овлажнител Филтер Фитил Замена, Абсорбента сунѓерот стапови, 2.75 X 0.31 Инчен за Автомобил Мини Овлажнител Ултразвучно Арома
Свеж

20-Pack Автомобил Diffuser Сунѓери Рефил Стапови Овлажнител Филтер Фитил Замена, Абсорбента сунѓерот стапови,

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

20-pack Автомобил Овлажнител Diffuser замена стапови, Големина : 2.75 инчи * 0.31 инчен; Боја : Бела.Компатибилен за сите автомобил овлажнител diffuser кои се исти како на сликата, како бренд "nanum", може да одговараат на секој овлажнител се допаѓа.Обично 1 до 2 недели, филтерот, или лесно да се поврзе на машината.Ако редовно се користи етерични масла, треба да се замени 3 - 6 дена.Секој Пакет 20 филтри под нормални околности може да се користи за долго време.Ве молиме Забелешка : Овој филтер е за nanum Автомобил Овлажнител Посебно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.