Пер Имајќи 09067 9000 Серија Заострените Ролери Имајќи Конус, 0.75 Се Роди, 0.78 Ширина
Свеж

Пер Имајќи 09067 9000 Серија Заострените Ролери Имајќи Конус, 0.75 Се Роди, 0.78 Ширина

DEN 345.60

Достапно е за нарачката

Конус Собрание се состои од внатрешен прстен, ролки и кафез.Прстените и валјаци се дизајнирани за да го носат товарот, додека кафез е само намера да ги задржат и простор на ролки.Обично се вградуваат во парови или во директни или индиректни аранжман.Земја на потекло : Кина.Заострените Ролери Имајќи Конус собрание се состои од внатрешен прстен, ролки и кафез.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.