Jenkoon Женска Девојки Pleated Денис Здолниште Со Висок Половината А-Линија Училиште Униформа Skater Здолништа
Свеж

Jenkoon Женска Девојки Pleated Денис Здолниште Со Висок Половината А-Линија Училиште Униформа Skater Здолништа

DEN 359.52

Достапно е за нарачката

100% Полиестер.Патент затворање.Материјал : Полиестер,многу Мека да се носат.Патент затворање,од страна на невидливи патент дизајн.Две слој дизајн за безбедно,А-линија мини здолниште,додворувања ќе тело крива.Класичен plaid кратко здолниште,Совршен за секојдневно носење,cosplay,униформа и повеќето occassion,мода и симпатична,Рака мие се достапни, Ниско ниво на железо ако е потребно.Напомена : НИ Големина,Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.