Aexit 2500 Компјутери Диоди ZMM9V1 1206 9.1 V 1/2W SMD Напонски Регулатор Цевка Varactor Диоди Zener Диоди
Свеж

Aexit 2500 Компјутери Диоди ZMM9V1 1206 9.1 V 1/2W SMD Напонски Регулатор Цевка Varactor Диоди Zener Диоди

DEN 458.16

Достапно е за нарачката

Име на производ : SMD Zener Диоди;Модел : ZMM9 V1;Тип : SMD SMT.Оценка Напон : 9.1 V;Моќност : 500m W;Оценка на струјата : 5.0 м-р.Max.Отпорност(Zzt Lzt) : 10Î;Напон Спектар : 8.91-9.29 V;Лемење Делови Дебелина : 0.5 mm/ 0.019".Вкупната Големина(Секој) : 4 x 2mm / 0.16" x 0.08"(L*D);Големина на Ролна : 18 x 10мм / 7" x 0.4" (D*T);Материјал : Електрични Делови.Боја : Како на Сликата Прикажани;Тежина : 116g;Пакет Содржина : 2500(±2%)Компјутери x SMD Zener Диоди.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.