Aexit IN4004 400V Диоди 1А Преку Дупка Планината Супер Брзо Обновување Varactor Диоди Диоди 400Pcs
Свеж

Aexit IN4004 400V Диоди 1А Преку Дупка Планината Супер Брзо Обновување Varactor Диоди Диоди 400Pcs

DEN 264.96

Достапно е за нарачката

Име на производ : Супер Брзо Обновување Диоди;Модел : IN4004. Макс Повторувачки Врв Обратна Напон : 400 V;Просечната Напред Струја : 1А.Доведе Големина(Секоја Страна) : 0.7 x 27mm/0.08" x 1"(D*L);Тело Димензија : 2.5 x 5mm/0.1" x 0.2"(D*L).Боја : Како на Сликата Прикажани;Тежина : 115g.Пакет Содржина : 400 Pcs(+/-2%) x Супер Брзо Обновување Диоди. 1b087d210530b6cc Peak Repet.Обратна Напон (Vrrm) : 400 VAverage бидат исправени Струја (Io) : 1.0 AFeature : поларизирана диоди.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.