Вера Бредли Жените Рециклирани Олеснат До Реактивна Lanyard
Свеж

Вера Бредли Жените Рециклирани Олеснат До Реактивна Lanyard

DEN 360.00

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Рециклиран Полиестер (RPET).Увезени.РЕЦИКЛИРАН ОЛЕСНАТ ДО истиот го Олеснат До ткаенина за кои знаете дека се постават рамен да се исуши.Вера Бредли ID носителите на функцијата совршено како значка држачот за држачот, ИДЕНТИФИКАЦИЈА на носителот, мал паричник, медицинска сестра значка носителот или медицинска сестра ID носителот, и се доволно мали за да се стави на вашата Вера Бредли lanyard да се создаде свој lanyard со ID држачот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.