Добредојдовте Ананас Летната Бавча Знаме Водоотпорен Двојно Двострано Двор Отворено Декоративни 12 x 18 Инчи
Свеж

Добредојдовте Ананас Летната Бавча Знаме Водоотпорен Двојно Двострано Двор Отворено Декоративни 12 x 18 Инчи

DEN 143.76

Достапно е за нарачката

НА AGANTREE ЗНАМЕ ГОЛЕМИНА е мала Градина големина (12" x 43").ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : состои од два слоеви на burlap, двострано дизајн, ВОДООТПОРЕН.НЕ е ЛЕСНО ДА ИЗБЛЕДИ : има анти-УВ, анти-бледнее функции.,времето и згаснат отпорни да ги задржи летање за многу сезони.ВКЛУЧЕНИ : САМО ГРАДИНА ЗНАМЕ,ЗНАМЕТО ПОЛ НЕ се ВКЛУЧЕНИ (Оваа градина знаме за употреба со било која стандард градина знаме стои).КОРИСТЕТЕ ПРИЛИКИ : На burlap градина знаме е одлична за градина декорација, за секоја палуба, патио, тремот или veranda и да се направи шармантен декоративни извештаи за секој двор, тревник или градината за да се зголеми жива атмосфера.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.